Про магазин

Офіційний Інтернет-магазин Electrolux тепер відкритий для Вас! На цьому сайті представлена ​​побутова техніка торгових марок Electrolux і Zanussi, яка офіційно завозиться в Україну і проходить всю необхідну сертифікацію. Роблячи покупки в нашому магазині, Ви завжди можете бути впевненими в якісному Товарі, кваліфікованому сервісі, від консультації і допомоги вибору до пост-продажного обслуговування техніки, і звичайно ж в Офіційній Гарантії.

Доставка по всій Україні

Ми доставляємо Товар в будь-який куточок України. В інші регіони України (не Київ) доставка здійснюється перевізником "Нова Пошта".

З думкою про Вас

Наша мета - зробити життя людей легше і приємніше за допомогою електропобутової техніки. По всій планеті наші вироби допомагають людям зберігати продукти, готувати їжу, мити посуд, прати речі і чистити підлоги. Наша побутова техніка робить дім привабливим, приносячи в нього чистоту і безпеку. Випускаючи інноваційні, високоякісні вироби, ми постійно думаємо про Вас і Ваші потреби, тому, купуючи техніку Zanussi, Ви купуєте не тільки прилади. Ви здобуваєте більш легке і комфортне життя, а разом з цим і позитивні відчуття.

Концерн Electrolux сьогодні

Ми постійно випускаємо інноваційні, високоякісні вироби. Зростання числа споживачів у всьому світі вимагає від нас виробництва енергозберігаючих, екологічно чистих продуктів. Electrolux є лідером в цій області, і кожне нове покоління побутової техніки більш енергоефективне, ніж попереднє.

У 80-х роках ХХ-го століття Zanussi стала частиною Концерну, інвестиції якого допомогли продовжити розробку високоякісних приладів з неповторним італійським дизайном. Це надійна техніка, яка звільнить Вас від стомлюючої повсякденної роботи і дозволить насолоджуватися життям.

Наш професійний досвід

Протягом більше 90 років ми постачаємо обладнання в найпрестижніші ресторани і професійні пральні. Фактично ми єдиний світовий бренд, що пропонує повний асортимент як професійної, так і побутової техніки. Кожен 2й європейський шеф-кухар з представлених в "Червоному гіді Мішлен" використовує на кухні свого ресторану обладнання Electrolux.

Технології професіоналів тепер доступні Вам!